.

.

Препорачана Пошта година 1pcs Нова Мистериозна Ретро Магнет Тока Магија Лаптоп Дневник Европската Notepad Страница 192, Големина 11.1 * 19.2 cm

Препорачана Пошта година 1pcs Нова Мистериозна Ретро Магнет Тока Магија Лаптоп Дневник Европската Notepad Страница 192,

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер.
Ниски цени на производи не се секогаш најдобра опција,наместо тоа, ние може да понуди одлична услуга.
Водечките превозот време ќе 2-4 работни дена и производот ќе имате валидна следење на број,ако имате свој склопот на превозникот и пакет ве молиме да ги споделите со нас. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Мора Да Се Совпаѓаат.
1 : Во Светот На Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.
Име На Производ : Магијата Лаптоп
Број на страници : 97 листови, 194 страници
Материјал : хард копија
Производ стил : ретро
Спецификација на производот : 40 K
Производ тежина : 270g
Број на пакети : 1
Маска Боја : Сина, Црвена Злато Сива
Следење На Информации : На Располагање
Да не ние ,ако сте во потрага на најдобар за свој e-commerce продавница од тука.
4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.
4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние секогаш се даде брз одговор услуга.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не се обезбеди и dropshipping и продажба на големо на услугата.
2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress.
3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сите наши производи со 95%+позитивни повратни информации.
Тест цел е добредојден. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
1 : 12 месеци Производителот.
Сите производи се unbranded или со нашиот сопствен бренд.

За производот

Големина:
A5
Бренд Име:
AliWuzn
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Стил:
Магнетно
Со Заклучување:
No
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Стил:
Гроздобер
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Маска Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
JGYC40964-1136
Тип:
Notepad
Внатрешните Страници:
96
Име на производ:
Гроздобер мистериозен магнет тока дневник
боја:
Црвено и Сино Злато, бронза
Материјал:
Хартија
Димензии:
111*192mm
Внатре:
192
Тип:
Гроздобер
Пакување:
1pcs
Тежина:
270g

Слични предлози