.

.

smart светлина switch IP67 on-off latching нерѓосувачки челик метал led притисни копче за префрлање 6V,12V,24V,110V,220V превозот бесплатно

smart светлина switch IP67 on-off latching нерѓосувачки челик метал led притисни копче за префрлање 6V,12V,24V,110V,220V превозот

DEN 264.00

Износ
Во продавницата.


1.инсталација големина : 19mm
2. работа : latching,on-off,заклучување,maintatin
3.контакт : сребро со злато позлата
4.НЕМА+NC игли : бакар со злато позлата
5.терминал : PCB тип
6.контакти структура : 1 NO+1 NC
7.глава облик : dot глава
8.кора материјал : нерѓосувачки челик
9.LED & точка боја : црвена,жолта,зелена,сина,бела (ако у сакате бела боја pls остави порака за тоа.благодарение)
10.LED напон : 6 V 12 V 24 V 110 V 2 20 V
11.заштита ниво : IP67
ако у сакате заштита покрие & Приклучок за кол.19mm прекинувач,
pls кликнете на следната слика линк и место.ви благодариме.
на овој линк е само точка раководител на-исклучување со LED, 1 NO+1 NC switch.ако у треба
друга функција прекинувачи, pls кликнете на следниве линкови. ви благодариме!

За производот

боја:
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
led за вклучување-исклучување
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
NO
Број На Модел На:
HBP19-A6B1L-S
сертификација:
NO
Инсталација големина:
19mm
операција:
вклучено исклучено
Глава Материјал:
Нерѓосувачки steel304
кора materail:
Нерѓосувачки steel304
Инсталација Тип:
PCB pin-терминал вид
Пред облик:
станот точка главата (стандардно)
LED напон:
6V 12V 24V 110V 220V
Led боја:
црвено, зелено, сино жолта боја бела
Заштита Ниво:
IP67

Слични предлози