.

.

HABOO метал switch 19mm притисни копче за префрлање анти-вандалот рамна глава latching switch 250V 3А превозот бесплатно

HABOO метал switch 19mm притисни копче за префрлање анти-вандалот рамна глава latching switch 250V 3А превозот бесплатно

DEN 235.20

Износ
Во продавницата.


1.инсталација големина : 19mm
2. работа : latching (on-off)
3.контакт : сребро со злато позлата
4.НЕМА+NC игли : бакар со злато позлата
5.терминал : PCB тип
6.контакт структура : 1 NO+1 NC
7.раководител : рамна глава
8. материјал : не ' рѓосувачки челик 304
9.заштита ниво : IP67
10.отценети : 250 V 3А
покрај тоа,постојат и заштита покритие за продажба,ако ви требаат,може да кликнете на во & место цел :
на овој линк е рамна глава ресетирате со 1 NO+1 NC.ако у треба други функции pls кликнете на следниве линкови. ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
вклучување-исклучување
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
NO
Број На Модел На:
HBP19-A1S1-S
сертификација:
NO

Слични предлози