.

.

Висок квалитет со голема моќ тавански вентилатор capacitor 5 ниво на скоростите ѕиден прекинувач 220V 50 HZ 60HZ моторни брзина контролер бесплатен превозот

Висок квалитет со голема моќ тавански вентилатор capacitor 5 ниво на скоростите ѕиден прекинувач 220V 50 HZ 60HZ моторни брзина

DEN 423.00
DEN 475.20
-11 %

Износ
Во продавницата.


Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21.
Shippment : Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. Спецификација : Номинална напојување : AC 220 V 50 HZ 60 HZ модератор на Скоростите тип : capacitor модератор на скоростите 5 ниво поставување Инсталации : серија во фан коло Пакет : 1 X контрола на брзината, се префрлат на Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање & Гаранција :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Ако може да се't get нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако може да се't добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
брзината на вентилаторот контролер
Број На Модел На:
WM-HY910
сертификација:
CE,CCC
тековната:
10A
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Материјал:
Пластични
Механички Живот:
100000
Max. Напон:
250V
Max. Тековната:
10A
Големина:
86*86mm
користат за:
Фан на скоростите

Слични предлози