.

.

10Pcs TCST2103 Оптички Endstop Switch за Reprap 3D печатач НОВИ CZB

10Pcs TCST2103 Оптички Endstop Switch за Reprap 3D печатач НОВИ CZB

DEN 556.32

Износ
Во продавницата.


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
10 Pcs TCST2103 Оптички Endstop Switch за Reprap 3 D печатач НОВИ CZB
TCST2103 Оптички Endstop Switch за Reprap 3 D печатач НОВ Пакет се Вклучени : 10 PCS * TCST2103 Оптички Endstop Switch за Reprap 3 D печатач НОВИ

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Оптички Endstop Префрлате
Бренд Име:
diymore
Гаранција:
ве молиме проверете настава
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
01109010
Земја/Регион на Производство:
Кина
MPN:
не се применува
Тема:
не се применува
Дел:
не се применува
UPC:
не се применува

Слични предлози