.

.

20 компјутери 12 V led рокер switch Led Точка Светлина 3 pinos ON-OFF Interruptor LED iluminado Автомобил Контролната Табла Barco SPST Toggle Префрлате

20 компјутери 12 V led рокер switch Led Точка Светлина 3 pinos ON-OFF Interruptor LED iluminado Автомобил Контролната Табла Barco

DEN 144.00

Износ
Во продавницата.


Точка на LED светло автомобил брод круг рокер / исклучување SPST
Состојба : нови 100%
Боја : сина.
Светла боја : светло сина LED
Количина : 100 компјутери
Volt DC 12 V :
Тип : 2 игли (3 игли со LED)
SPST : on-off
Големина : 2.4 cm x 4 см x 3 cm (cxlxa)

За производот

сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција:
100000
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
ON-OFF LED
Карактеристики:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични предлози