.

.

10pcs 95/115/125~230 степен 15A 250V Термички осигурач тело RH Температура осигурач

10pcs 95/115/125~230 степен 15A 250V Термички осигурач тело RH Температура осигурач

DEN 168.96

Износ
Во продавницата.


10pcs 95/115/125~230 степен 15 A 250 V Термички осигурач тело RH Температура осигурач

За производот

боја:
95, 115, 125, 135, 150, 230, 250V 20A 230
Бренд Име:
VOSORON
сертификација:
CE,ROHS,УЛ
Гаранција:
30days.
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Број На Модел На:
KSD9700
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични предлози