.

.

YAM 5pcs Префрлете се Вдлабнати магнетни switch Прозорец Вратата Контакти Аларм за Безбедност Полињата за Префрлување, Нормално, Блиски Конверзија #L057#

YAM 5pcs Префрлете се Вдлабнати магнетни switch Прозорец Вратата Контакти Аларм за Безбедност Полињата за Префрлување, Нормално,

DEN 110.00
DEN 138.24
-20 %

Износ
Во продавницата.


YAM 5pcs Префрлете се Вдлабнати магнетни switch Прозорец Вратата Контакти Аларм за Безбедност Полињата за Префрлување, Нормално, Блиски Конверзија
Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Висок квалитет на контакти, УЛ жица води Монтажа Метод : Рамна планината тип Лесно да се инсталира За DIY вид на луѓе Контакт Капацитет : Максимална се префрлите на струјата : 0.5 Напон : 100 V Номинална Моќност : 10 W Actuation Растојание : 15-25мм Домување : ABS Димензии : 15mm(L) x 10мм(Диа) Кабел Должина : Околу 24cm/9.45" Боја : Бела Количина : 5pcs Пакетот вклучува : вдлабнати полињата за префрлање x5pcs

За производот

боја:
Бела
Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Гаранција:
no
Тип На Прекинувач:
полињата се префрлите
Број На Модел На:
Префрлете
Карактеристики:
полињата се префрлите
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични предлози