.

.

Бесплатен Превозот преку DHL 30pcs/многу xml t6 висока моќност 5000 лумен батерија 18650 рудари капа светилка headlamp за продажба YJM-4925 1044

Бесплатен Превозот преку DHL 30pcs/многу xml t6 висока моќност 5000 лумен батерија 18650 рудари капа светилка headlamp за продажба

DEN 21456.00

Износ
Во продавницата.

Со своите долги часови на континуиран осветлување и одлична заштеда на енергија, тоа е особено погоден за прислушување гума, отворено авантура, риболов, лов, кампување, авто поправка и други сродни индустрии.
ГЛАВНАТА TECHENICAL :
Бренд : YIJIAMING
Модел : YJM-4925 1044
Напојување : литиум јонска батерија, 4400m Ah;
Извор на светлина : Еден 10 W LED диоди
Осветлување на аголот : од 60 степени прилагодливи;
Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;
Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.
Сите нарачки ќе биде бесплатен превозот од DHL, Fed Ex или UPS-от и така натаму.
Бесплатен Превозот преку DHL 30pcs/многу Cordless LED Рударство Главата Факел YJM-4925 B за продажба
Тип : YJM-4925 336 Cordless светлина, 10 W моќност ,Висока/Ниска Префрлате
100% Одлично светло,guranty за било каков проблем. EN62013, EN62013
ОБЈЕКТОТ СЛИКИ :
БЕЗБЕДНОСТ НА ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Банкарска T/T, Western Union, Money Gram и др.
КУПУВАЧОТ ЗАШТИТА :
Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел.
Експлозија доказ, вода доказ, тековната шок доказ, влага доказ и влијание доказ.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба да се користи на други начини, ние исто така, прифати, како Pay Pal, итн
СЛОБОДЕН ИСПОРАКА :
Брза Испорака, секој цел ќе биде предаден од обично околу 3 дена по уплатата.
Нашиот успех зависи од вашето задоволство; поради тоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Силна светлина може да континуиран осветлување 9 часа;Слаба светлина, може да constinuous illiumination повеќе од 20 часа.
СТАНДАРД :
CE Сертификат GB7957-2003 : Општи безбедносни перформанси барање за капа светилка.
ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ :
Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за целиот проблем.
Откако сте ја добиле наредба, во рок од 7 дена, ние ќе се врати парите назад до тебе или испраќање нова веднаш, ако нашите производи имаат проблем или лош квалитет, или можете да се чувствуваат разочара на нашиот објект.
Ние ќе ви испратиме Следење Не по е-пошта откако ќе се испраќаат на вашиот објект и ажурирање на испорака за вас.
Компактен и лесен, ослободени од одржување.

За производот

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Извор На Светлина:
LED
Зрак Агол:
60°
Бренд Име:
langyu
Број На Модел На:
YJM-4925 544
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Wattage:
5W
Цел:
кампување/пешачење
текст Votage:
110V-240V
боја:
Црна
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Тело Материјал:
ABS
кориснички:
Yes
Пакување:
Цртан филм
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh
Осветлување време:
>15ч
Употреба:
Кампување/Пешачење/работи/за Рударство,и др
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)

Слични предлози