.

.

Нова 2 LED Светилки Headlamp Водоотпорен Главата Светлина Светилка Факел 3 начини Моќна Светилка Светла Риболов + Полнач за Батерија 18650

Нова 2 LED Светилки Headlamp Водоотпорен Главата Светлина Светилка Факел 3 начини Моќна Светилка Светла Риболов + Полнач за Батерија

DEN 538.00
DEN 768.00
-30 %

Износ
Во продавницата.


* Ние само брод да се потврди цел адреси.
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето.

За производот

Емитуваат Боја:
сина, жолта
Боја На Каросеријата:
Бела
Бренд Име:
QvvCev
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Wattage:
10
Извор На Светлина:
LED Светилки
Водоотпорен:
Yes
Зрак Агол:
60°
Модел на LED Монистра:
Q5
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
18059
Цел:
Кампување
Тип На Објект:
Предните светла
is_customized:
Yes
Тип На Светилка:
Риболов Кампување Пешачење
боја:
Жолта, Сина
Водоотпорен:
не може да се користи за нуркање, се впие во вода долго време

Слични предлози