.

.

Нови Пристигне 1 set 6 Компјутери Автомобил Пред Прозорецот Sunshade Сонцето Сенка Екран Мрежа Покрива Штит Сонце Црна Соларна заштита 130*60см

Нови Пристигне 1 set 6 Компјутери Автомобил Пред Прозорецот Sunshade Сонцето Сенка Екран Мрежа Покрива Штит Сонце Црна Соларна

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
· 100% Сосема Нов и лесно да се инсталира.
· Алуминиумска Фолија Sunshade, може да се спротивстави на сонце ефикасно и УВ заштита
· Екран Mesh : може да се спротивстави на сонце, и можете да уживате во сцена од прозорецот
· 6 парчиња од sunshade+1 buc пакет торба
· Пред sunshade на нашата продавница е 120g, која е различна од другите продавници, повеќето sunshade во
на пазарот е само 100g
· Тежина : 450g
Материјал :
Алуминиумски Слој Пред Windows Sunshade; Екран Mesh Страна Sunshade & Задните Sunshade
Големина на :
Пред Сенка : 130cm*60см
Предната Страна Сенка : 65cm*38cm
Задната Страна Сенка : 44cm*36cm
Задните Сенка : 100cm*50cm
Објектот Вклучуваат :
1 Buc пред sunshade
2 Парчиња предната страна sunshade
2 Парчиња задната страна sunshade
1 Buc назад sunshade
14 Компјутери цицање плоча
1 buc пакет торба

За производот

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Бренд Име:
DERMAY
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
20%-40%
Специјални Функции:
sunshade, UV заштита
Објектот Должина:
130cm
Големина:
as describe
Објектот Тежина:
0.45kg
Прозорецот Foils Тип:
Пред Прозорецот Соларна Заштита
Објектот Висина:
2cm
Име На Модел:
DM0120041
Објектот Ширина:
60cm
Позиција:
Сет
Боја Име:
white & црна
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
transmittance:
40%-60%
Материјал Тип:
алуминиум филм & екран мрежа
Топлинска Изолација Го Оценувате:
40%-60%
се користи во:
Повеќето Автомобили

Слични предлози