.

.

140*70cmCar Прозорец Сонцето Сенка Автомобил Шофершајбната Стакло Покрие Блок Пред Прозорецот Sunshade УВ Заштита на Автомобил Прозорец Филм авто parasoles

140*70cmCar Прозорец Сонцето Сенка Автомобил Шофершајбната Стакло Покрие Блок Пред Прозорецот Sunshade УВ Заштита на Автомобил

DEN 471.00
DEN 523.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


Пред 140*70cm автомобил сонцето сенка прозорец багра филм стакло sunshade автомобил завеса УВ Заштита на Автомобил Прозорец Филм паре-soleil де voiture
DESCRIPITION :
Спецификации
- Погоден за : пред шофершајбната
- Материјал : алуминиум фолија
- Боја : СИНА/РОЗОВА
- Рамни Големина : 140x 70cm
автомобил сонцето сенка прозорец паре soleil voiture arriere cortinas автомобил паре-soleil де voiture
parabrisas proteccion соларни авто gordijn соларни филм автомобил филм прозорец авто parasoles
автомобили автомобил прозорец багра филм стакло parasole авто lunas tintadas автомобил сонцето сенка сонцето заштита на автомобил прозорец филм автомобил автомобил прозорец багра филм solaire паре soleil нијансирање-филм за автомобили-прозорецот
автомобил windows сенка автомобил сонцето shield sonnen rollo сонцето сенка шофершајбната автомобил прозорец вшмукување чаша parasol ventana странични соларна контрола филм автомобил завесата на прозорецот автомобил прозорец ролетни автомобил-стил автомобил стил автомобил-го покрива сонцето сенка w
indow багра
ние го прифатат сите големи кредитни картички преку secure уплатата зачувам
Ви благодариме за вашата нарачка .Стоката ќе се испрати во 6days кога се провери и да ја добиете вашата целосна исплата од страна на aliexpress .ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ за 4-8day превозот време.ARAMEX/EMS за 6-12days превозот време .КИНА ПОСТ /E пакет/ХОНГКОНГ Пост за 20-60days да пристигне .Бесплатен превозот само одговара за посебни земја од КИНА ПОСТ или ХОНГКОНГ ПОСТ .Pls Двојно проверете превозот адреса. Ние не сме одговорни за неточни или undeliverable адреси.Купувачи си дозволат сите царински давачки, даноци и други применливи надоместоци за направени од страна на државата царинска/граница прописи. Ако тоа е квалитетот проблем за производот .надеваме дека можеме да разговараат едни со други за да се реши .наплата или враќање на Купувачите да си дозволат враќање превозот надомест ако даде назад , важи времето е 6days бидејќи ќе добиете стоки, .ние само се справи со добри производи ,да одбие неисправни, па ние, исто така, вредноста на нашата компанија репутација и вашата проценка .pls ни даде искрен фидбек, ако сте задоволни од предмети и servicce .ви благодариме Pls Comtact нас од страна на trademager chating алатки или e-mail на нас ако било прашање за prodcuts

За производот

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Позиција:
Пред Шофершајбната
Големина:
140*70cm
Објектот Висина:
4cm
Боја Име:
Сребрена /chromed
Прозорецот Foils Тип:
Пред Прозорецот Соларна Заштита
Топлинска Изолација Го Оценувате:
60%-80%
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
60%-80%
Објектот Должина:
140cm
Материјал Тип:
Алуминиумска Фолија
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GV-WF032 автомобил сонцето сенка стакло
Објектот Тежина:
0.2kg
transmittance:
20%-40%
Бренд Име:
GOVI ТРКИ
Специјални Функции:
автомобил сонцето сенка заштита
Објектот Ширина:
70cm
Име:
Автомобил сонцето сенка Прозорец Sunshade
Големина:
140*70CM
Материјал:
алуминиумска фолија
боја:
сино/розова
Функција:
автомобил пред или црна шофершајбната

Слични предлози