.

.

Трговија на големо 10 Дискови Yihui Одделение А 700 MB 52x Празно Печатени Црвен Автомобил CD-R Дискот

Трговија на големо 10 Дискови Yihui Одделение А 700 MB 52x Празно Печатени Црвен Автомобил CD-R Дискот

DEN 298.56

Износ
Во продавницата.


Спецификации
Одделение : Одделение А+
Складирање на податоци : Многу стабилна
Тип : cd-r
Брзина : 1x да 52x мулти брзина
Големина : 700 mb
Користење : Сите медиуми и складирање на податоци
Пакет : opp заврши или shrink wrap
Answer : ___________________________ Note : 10 двд дискови од пакет, а не 10 пакети


За производот

Бренд Име:
OHUANG
Број На Модел На:
Никој
Пакет:
Yes

Слични предлози