.

.

Трговија на големо 5 Дискови Темно Сина Празно Печатени 4.7 GB 16X DVD+R Дискови

Трговија на големо 5 Дискови Темно Сина Празно Печатени 4.7 GB 16X DVD+R Дискови

DEN 187.68

Износ
Во продавницата.


Спецификации
Дефект го оценувате : Помалку од 0,3%
Одделение : Одделение А
Складирање на податоци : Многу стабилна
Тип : DVD+R
Брзина : 1x да 16x мулти брзина
Големина : 4.7 GB
Користење : Сите медиуми и складирање на податоци
Answer : ___________________________ Note : 5 дискови кои се во голем број.
Пакет : Opp Пластични заврши.

За производот

Бренд Име:
OHUANG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Никој

Слични предлози