.

.

Kitosun 10pcs/Многу 3AA Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB Под Вазна LED Светло База За Свадба Партија Настан Декорација

Kitosun 10pcs/Многу 3AA Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB Под Вазна LED Светло База За Свадба Партија Настан Декорација

DEN 3552.00

Износ
Во продавницата.


Kitosun 10pcs/Многу 3 AA Батерија Управувана Далечински Контролирани RGB Под Вазна LED Светло База За Свадба Партија Настан Декорација
Што Се Вклучени ???
10pcs LED Светло Основи.
10pcs IR-далечински контролори, инсталиран 1 парче CR2032 батеријата.
Не вазни, без пушење shisha, не candelabra вклучени.
Карактеристики на производот : 4" сребрена база дијаметар x 1.375" висина. 9 супер светло мулти-бои станот SMD5050 LED светла светлина-до централен база. Cordless и батерија управувана. Бара 3 АА батерии, кои не се вклучени. Работи за 8 до 10 часа на 3 АА батерии Светлина база има on/off switch. Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба. Вазни прикажани во слики не се вклучени. Дополнителни слика е на мини база светлина и нашите вазна GCV101 Гем Одблесокот Вазна и Кристално Мушка Џамлии. Јачина на цените е на располагање.
Производ Specifcation :
4inch со 9 Рамен SMD5050 RGB Led диоди,
За вклучување/исклучување на уредот,
Работа со 3 AA батерии.
Далечински контролирани,
Трае најмалку 8 часа.
Марка :
Со Далечински контролер,
Можете да choose16 Бои,4 боја менување на програмите.
Само работа со батерија само 3 AA
Пакет Се Вклучени :
10 x 4inch led светло база
10 x 24keys далечинска контрола
Производ Слики :

За производот

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Карактеристики:
4 инчен led светло база
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS,LVD
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Број На Модел На:
KS-CB-409SRB
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Должина:
4inch
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AA
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
Напон:
4.5V
Производ големина:
Дијаметар 10CM, 3.5 ЦМ висина
LED Сијалица Количина:
9pcs SMD5050 RGB LED
LED Осветлување Боја:
Multicolors LED, произведе 16 статични бои
Извор На Енергија:
3AA батерија управувана
Далечински Контролер:
IR-Далечински контролер,24keys да се избере 16 бои
батеријата работат време:
3AA алкални батерии работи повеќе од 8 часа
Далечински Растојание:
10meters
Апликации:
под вазна ,под shisha наргиле ,под маса осветлување
Прилики:
партија ,настани,свадба,празници,бар ,ноќен клуб
Име на производ:
4 инчен led светло база

Слични предлози