.

.

10pcs Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на Вештерките

10pcs Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 671.52

Износ
Во продавницата.


10pcs Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За Божиќ ноќ на Вештерките
13 Бои За Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
13 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
10pcs 3 LED подводните floralyte, Секоја Светлина дојде со 2pcs CR2032 батеријата.
Дојде Со еден далечински контролер , и инсталиран литиум батерија во тоа.
(White & Топло Бела Светлина, Со On/Off Далечински управувач , RGB Светлина Со 20 Keys Remote )
Не вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики : 3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн, Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента.
Далечински Контролирани . растојанието е за 10 Meters
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите моќ. Користете го далечинскиот управувач за да се контролира .
Слики :
Пакет :

За производот

Емитуваат Боја:
Променливи, Бела, Топло Бела
Употреба:
празник
боја:
Повеќе
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Повод:
Градина
Гаранција:
3 Години
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Карактеристики:
Декорација
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
1.25inch
Број На Модел На:
KS-SB-003M
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
3CM Еден Круг
LED Осветлување Боја:
Бела/Топло Бела / RGB
Батеријата Извор:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Производ големина:
1 високи ,0.9 широк круг форма, оригиналниот дизајн
LED Сијалица Количина:
3pcs Супер Светло SMD LED Светло
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 24hours
Име на производ:
Подводни led светло
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
Прилики:
свадба,лица ,настани и други прилики
Апликации:
вазни, централен, базен , флорални и така натаму
Далечински Контролер:
Инфрацрвениот Далечински Контролер , Околу 10meters

Слични предлози