.

.

2 парчиња/многу Замена 3 Рака Страна Четка за ECOVACS NECCHI DEEPOO DEEBOT D54 D68 D77 ПРАВОСМУКАЛКА

2 парчиња/многу Замена 3 Рака Страна Четка за ECOVACS NECCHI DEEPOO DEEBOT D54 D68 D77 ПРАВОСМУКАЛКА

DEN 276.00
DEN 373.92
-26 %

Износ
Во продавницата.


2 парчиња/многу Замена 3 Рака Страна Четка за ECOVACS NECCHI DEEPOO DEEBOT D54 D68 D77
Точка име : 3 раце на четка
Објектот материја : PC+Најлон+TPEE
Pakage вклучуваат : 2 парчиња четки
Објектот е погодна за Ecovacs NECCHI DEEPOO DEEBOT D54 D68 D77

За производот

Тип:
Правосмукалка Делови
Бренд Име:
bcecynep
Број На Модел На:
Страна четка за ECOVACS NECCHI DEEPOO DEEBOT D54 D68 D77

Слични предлози