.

.

2 парчиња/многу Страна Четка 3Armed Замена за Ecovacs Deebot D66 D68 D77 D79 800 Серија Робот Правосмукалка Делови

2 парчиња/многу Страна Четка 3Armed Замена за Ecovacs Deebot D66 D68 D77 D79 800 Серија Робот Правосмукалка Делови

DEN 264.00
DEN 325.92
-19 %

Износ
Во продавницата.


Точка име : 3 раце страна четка
Објектот материја : PC+Најлон+TPEE
Објектот Pakage вклучуваат : 2 парчиња страна четка =1 Пар
Објектот е погодна за Ecovacs DEEPOO DEEBOT D62 D63 D65
D66 D68 D77 D79
Ве молиме кажете ни го вашето прашање по порака !ви благодариме !

За производот

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
Страна четка за ECOVACS DEEPOO DEEBOT D66 D68
Бренд Име:
bcecynep
Вакуум Дел Тип:
Четки

Слични предлози