.

.

Нова мода оригиналност Топла, Полна боја Dreamcatcher Правец на Chimes Индиски Стил Пердув Pendant Сон Catcher Подарок

Нова мода оригиналност Топла, Полна боја Dreamcatcher Правец на Chimes Индиски Стил Пердув Pendant Сон Catcher Подарок

DEN 295.00
DEN 475.20
-38 %

Износ
Во продавницата.


Сон Catcher - Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web ,слајд надолу на пердуви да спиење лице.
бои : целосна бои
Пакување : независни пакување
Производство : чиста рачно изработени Отворено е снимањето,Рачни мерења на локации, може да биде 2 см јазот е нормално
Големина на :
должина : 36 см
голем круг : 15 см
Не
1)времето За испорака е не вклучувајќи го Времето на објект за производство.
2)Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од логистичка компанија и локалните обичаи/давачки.3 За DHL,пратката ќе биде предаден во Хонг Конг прво, нормално тоа ќе потрае околу 2 дена,потоа Следење на број ќе се промени и ние ќе ви даде нов.ве молиме почекајте 2 повеќе денови aftrer ние исполнет во првиот следење на број.
4)Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш,ние ќе се реши проблем за вас,ви Благодариме за разбирањето.
Повратни информации
Ако имате било какви други прашања ве молиме ни e-mail пред да замине негативен фидбек.Оставајќи негативни повратните информации не се решаваат проблемите.Комуникација помеѓу продавачот и купувачот е повеќе важно и ефикасна отколку да остават негативен фидбек.

За производот

Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Пердув
Тема:
Маскота

Слични предлози