.

.

Гроздобер Стил Средоземното Море Стил Дрвени Кормило Ѕид Кормилото Дрвени Ѕид Занает L големина 32CM Фото Реквизити Ѕид & Дома Декорација

Гроздобер Стил Средоземното Море Стил Дрвени Кормило Ѕид Кормилото Дрвени Ѕид Занает L големина 32CM Фото Реквизити Ѕид & Дома

DEN 921.00
DEN 979.20
-6 %

Износ
Во продавницата.


Дрвени Кормило, ова е Л големина
Големина : 32.5 cm
Материјал : Природни Pinewood
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

За производот

Стил:
Медитеранот
Материјал:
Дрво
Тема:
Љубов
is_customized:
Yes

Слични предлози