.

.

beibehang Големи сопствени 3D стерео jade врежан се зголеми swan во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба дома декорација

beibehang Големи сопствени 3D стерео jade врежан се зголеми swan во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба дома декорација

DEN 711.00
DEN 1248.00
-43 %

Износ
Во продавницата.

Не ѕидот налепници. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не 10m L и 0.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
16292626

Слични предлози