.

.

Фото позадина дневна соба во ЖИВО позадина позадина големи сопствена позадина mural спалната соба 3D цвеќиња mural

Фото позадина дневна соба во ЖИВО позадина позадина големи сопствена позадина mural спалната соба 3D цвеќиња mural

DEN 511.00
DEN 785.76
-35 %

Износ
Во продавницата.

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Други големина . Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. 3 квадратен метар =3pcs . Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.

За производот

Димензии:
1m2
Шема:
Флорални
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени

Слични предлози