.

.

Обичај 3 d стереоскопски позадина, прозорец плажа сончоглед слики за бојадисана спалната соба ТВ ѕид винил DE papel parede

Обичај 3 d стереоскопски позадина, прозорец плажа сончоглед слики за бојадисана спалната соба ТВ ѕид винил DE papel parede

DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.


Обичај 3 d стереоскопски позадина, прозорец плажа сончоглед слики за бојадисана спалната соба ТВ ѕид винил DE papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

За производот

боја:
Олеснување, Свила ткаенина, Памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
свила позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
QQ0445
Шема:
Прозорецот плажа сончоглед

Слични предлози