.

.

Модерната Едноставна Винил Дрво Панел Позадина Гроздобер Ѕид Покривање на Ѕид Хартија Дневна Соба Студија Хотел во ЖИВО Позадина Ѕид 3D Дома Декор

Модерната Едноставна Винил Дрво Панел Позадина Гроздобер Ѕид Покривање на Ѕид Хартија Дневна Соба Студија Хотел во ЖИВО Позадина

DEN 1510.00
DEN 1776.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

53 m(W)*10m(L)=5.Пати следниот дел кон себе, а потоа свитка две половини против едни со други, да се биде многу внимателен да не браздата на хартија.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина. : JD174
Материјал : ПВЦ Позадина
Производ Големина : 0.5 kg/парче/ролна
Кога ќе купите повеќе од 2 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex. Кога ќе се направи нарачката, ве молиме забелешка вашиот омилен производ во боја под цел,во спротивно ние ќе брод боја на случајно.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.Капакот на делот што треба само да се вметнат во текот на себе, и слајд на сува делот на хартија на масата.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.
Браун (JD174 A)
Портокал (JD174 B)
Чоколадо (JD174 C)
Беж (JD174 D)
Ако ви се интересни во овие производи, ве Молиме да кликнете на сликата .
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Овој процес се нарекува " резервација. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.3 метар Квадратен /парче/ролна
Империал големина : 32.Поставете хартија настрана во чисто место за не повеќе од 5 минути пред да виси тоа. Нека едниот крај на хартија пораз преку работ на масата.
Инструкции
1. Па нормално превозот време :
САД : 7-23 работни дена
О : 7-23 работен ден
urope : 7-25 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.' Резервации држи хартија влажна, ставете од дриблинг на подот и да се вметнат површината се чисти. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Русија клиент бара целосно име и презиме. Микс позадина паста што доаѓа како прав во посебен кофа пред да го фрлаат во корпата или ролери фах ќе се користи за работа.Бидете сигурни дека ќе имаат точни адхезивна паста за работа.Лежеше на лента од позадина - за веќе да се намали големината, моделот страна надолу - на долг, рамен, сува маса (табела нема да остане суво за долго).

За производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Број На Модел На:
JD174
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
кинески стил
is_customized:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
jiadou
Површински Третман:
Печатени
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Шема:
Дрво

Слични предлози