.

.

beibehang Обичај Фото Позадина Mural HD 3D Камен Олеснување Зголеми Страста Aisle Коридор Позадина Ѕидното Сликарство 3d позадина

beibehang Обичај Фото Позадина Mural HD 3D Камен Олеснување Зголеми Страста Aisle Коридор Позадина Ѕидното Сликарство 3d позадина

DEN 726.00
DEN 1296.00
-44 %

Износ
Во продавницата.

Површина : (2. Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD не-плетени хартија / Кожа шема / Не-плетени хартија / трева текстура/3d олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна. Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот. Висок квалитет. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper. Во меѓувреме марка на вашиот ѕид детаљ ширина & висина под цел. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. Потоа користете крпа или сунѓер да ги лепак overflow.

За производот

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
13241138
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана

Слични предлози