.

.

Beibehang Pentium коњ Фото позадина позадина mural позадина на животни хотел во ЖИВО позадина тапети за ѕидови 3 d

Beibehang Pentium коњ Фото позадина позадина mural позадина на животни хотел во ЖИВО позадина тапети за ѕидови 3 d

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %

Износ
Во продавницата.

8 m Висина = 1.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Mural позадина. 3 s quare метар =3pcs .76m2 заокружување . ѕидот mural. Не позадина ролни. 2 s quare метар =2 парчиња. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Ширина и висина.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Products Videon Опис На Производот
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Не 10m L и 0. Не постер. Не големина информации.
1 s quare метар = 1pcs.

За производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Слични предлози