.

.

Сопствени 3d позадина. Ретро минималистички позадина насликани elk шума дрво mural, дневна соба ТВ соф ѕид детска соба de papel parede

Сопствени 3d позадина. Ретро минималистички позадина насликани elk шума дрво mural, дневна соба ТВ соф ѕид детска соба de papel

DEN 1435.00
DEN 1435.20
-0 %

Износ
Во продавницата.


Сопствени 3d позадина. Ретро минималистички позадина насликани elk шума дрво mural, дневна соба ТВ соф ѕид детска соба de papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина. На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот огромни мурали custom 3 d DE papel parede, ТВ поставување на ѕид, бојадисана спалната соба позадина контакт хартија US$ 29.99 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, дневната соба во ЖИВО позадина спалната соба позадина, прекрасна романтична сон цвет стерео US$ 30.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали на природните предели на цреша дрвја, дневна соба во ЖИВО позадина на спалната соба позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D позадина мурали за дневна соба соба Swan бакнеж ТВ поставување на ѕид Дома Мебел декорација винил тапет НИ$ 30.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, прекрасна романтична сон цвет, дневната соба во ЖИВО позадина спалната соба позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот стереоскопски 3 D телевизија минималистички дрвја и цвеќиња позадина позадина позадина mural US$ 29.99 /метар квадратен
Обичај стереоскопски 3 D прошетка позадина mural за дневна соба троседот во ЖИВО позадина водоотпорен винил тапет модерна 3 D Позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот 3 D златниот лотус lotus дневна соба троседот во ЖИВО позадина позадина US$ 29.99 /метар квадратен

За производот

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
wt15026442
Шема:
Yes
is_customized:
Yes

Слични предлози