.

.

beibehang фото позадина Тигар црно и бело животно мурали влезот спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина ѕид mural ѕид хартија

beibehang фото позадина Тигар црно и бело животно мурали влезот спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина ѕид mural ѕид хартија

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

3 s quare метар =3pcs .

За производот

Димензии:
m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
564
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Слични предлози