.

.

Beibehang Обичај Фото Позадина се Зголеми одраз 3D Mural ѕид хартија За Дневна Соба Позадина во ЖИВО Позадина Дома декорација

Beibehang Обичај Фото Позадина се Зголеми одраз 3D Mural ѕид хартија За Дневна Соба Позадина во ЖИВО Позадина Дома декорација

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %

Износ
Во продавницата.


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. (ширина и висина) . Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Слични предлози