.

.

фото позадина Ретро Носталгични Кафе Ресторан Позадина дневна соба дневна обичај mural Декоративни сликарство

фото позадина Ретро Носталгични Кафе Ресторан Позадина дневна соба дневна обичај mural Декоративни сликарство

DEN 650.00
DEN 929.28
-30 %

Износ
Во продавницата.

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. 1 квадратен метар = 1pcs. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози