.

.

Beibehang Обичај Mural Куќа Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Mural Олеснување Голем Цвет Позадина Тапети за ѕидови 3 d

Beibehang Обичај Mural Куќа Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Mural Олеснување Голем Цвет Позадина Тапети за ѕидови

DEN 726.00
DEN 1008.00
-28 %

Износ
Во продавницата.

на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. ве молиме да ни каже. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. (ширина и висина) . што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
1 s quare метар = 1pcs. Не ѕидот налепници.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Не постер. 2 s quare метар =2 парчиња.76m2 заокружување . ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Не 10m L и 0. Mural позадина. Не позадина ролни.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа.

За производот

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Слични предлози