.

.

beibehang тротоарите фото позадина за дневна соба декоративни сликарство големи mural позадина за ѕид 3D ѕид хартија дома декор

beibehang тротоарите фото позадина за дневна соба декоративни сликарство големи mural позадина за ѕид 3D ѕид хартија дома декор

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Големина:
1 квадратен метар

Слични предлози