.

.

beibehang Модерен убава свила ткаенини позадина уметност жолта и бела леопард ресторан спалната соба позадина ѕид de papel parede

beibehang Модерен убава свила ткаенини позадина уметност жолта и бела леопард ресторан спалната соба позадина ѕид de papel parede

DEN 739.00
DEN 1344.00
-45 %

Износ
Во продавницата.

Во меѓувреме, означете ги вашите детали на ширината на ѕидот и висината под цел. Не ѕидот налепници.

За производот

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози