.

.

Обичај mural 3D позадина Модерна рака стил зебра шума дневна соба ТВ ѕид канцеларија позадина лоби обичај студио mural

Обичај mural 3D позадина Модерна рака стил зебра шума дневна соба ТВ ѕид канцеларија позадина лоби обичај студио mural

DEN 770.00
DEN 1100.64
-30 %

Износ
Во продавницата.

4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. (ширина и висина) . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Не ролни. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. ве молиме да ни каже. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5 '' x 6'5 '') ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 '' x6'5 '') ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8 '' x 6'5 '') ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Други големина .

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози