.

.

3D фото позадина Ракета табла слика mural креда мода позадина позадина ресторан обичај mural

3D фото позадина Ракета табла слика mural креда мода позадина позадина ресторан обичај mural

DEN 605.00
DEN 864.48
-30 %

Износ
Во продавницата.


Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Купувачот цел различна количина. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. (ширина и висина) . ве молиме да ни каже. 2 квадратен метар=2 парчиња.

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози