.

.

Beibehang позадина дома декорација дневна соба сопствена позадина модерна црна и бела уметност вазна фото тапети за ѕидови 3 d

Beibehang позадина дома декорација дневна соба сопствена позадина модерна црна и бела уметност вазна фото тапети за ѕидови 3

DEN 739.00
DEN 1056.00
-30 %

Износ
Во продавницата.

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : вистински слики и фотографии покажуваат присуство на мала количина на боја отстапување потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Производ екранот
забелешка Ние продолжил да го L 'нарачка во рок од 7 дена по исплата е расчисти. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се цел големината на главната switchboard? вие треба да ѕид големина. ве молиме да ни кажете информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите големина е општа шема? То. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.8 m Висина = 1. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку "зачувам-безбедно обработка на уплатата. ОК ширина x висина = квадратни метри (метри) Совет : Ако вашите нозе (во) ми даде информации ќе даде се пресмета точниот износ од редот на пример : треба да ѕид : Width = 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако У не е задоволен со вашата нарачка, ние ќе ги реши сите проблеми со u. ве молиме да ни каже. trasmetteremocorrispondentepredefinito 12 фиксна големина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ние обично брод преку Кина Пост воздух парцела бесплатно (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да ја плати таксата). не постер.Thankü толку многу. под реден број внатре, напишете ја вашата formatoinformazioni 4 : Испратите цел. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? тоа е лична позадина.76m2 заокружување. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други димензии? цел друг формат чекори : 1 : Изберете го соодветниот износ = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Други политики : · Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки. нема 10 m L и W 0 : 53 м ролни од позадина ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? паста." Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е примено, U може да го врати барањето за замена или враќање на парите, но, транспортни трошоци се на товар на купувачот. 2 s quare метар =2 парчиња. · Сите deliverd производите се 100% во добар квалитет и се строго проверени, пред пратката. што да направам? ние се чека за 24 часа на купувачите. начин на плаќање : · Ние го прифаќаме Alipay тука. 3 : пополнете ги деталите. нема ѕид налепници. (Ширина и висина). Не големина информации. 3 s quare метар =3pcs . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на вашите e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

За производот

Димензии:
1 Квадратен метар цена
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Големина:
13886061

Слични предлози