.

.

beibehang Сопствени 3d mural стереоскопски ѕид хартија за дневна соба троседот простор развие 3d фото тапети за ѕидови контакт хартија

beibehang Сопствени 3d mural стереоскопски ѕид хартија за дневна соба троседот простор развие 3d фото тапети за ѕидови контакт

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба

Слични предлози