.

.

beibehang 3d собираат цвет трудови дома декор дневна соба ТВ софа во позадина ѕид покривање тапети за ѕидови 3 d papier peint

beibehang 3d собираат цвет трудови дома декор дневна соба ТВ софа во позадина ѕид покривање тапети за ѕидови 3 d papier peint

DEN 1631.00
DEN 2064.00
-21 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : не wowen
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓ТФ 01 розова↓↓↓
↓↓↓ТФ 02 беж ↓↓↓
↓↓↓ТФ 03 сина ↓↓↓
Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Испорака
Предмети ќе бидат означени како "Подарок" и испорачани од страна на кина пост.
Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти.
Во суштина, тоа ќе се 10-30 дена за да добие пакет.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни.
Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.
Ние не сме Одговорни за вашите Царина.
За нас
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.
Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Контактирајте со нас
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни.
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. Ние работиме 7 дена недели.
Позадина на ЛОГОТО екранот

За производот

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
ming jia
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Пастирски
Големина:
било која големина

Слични предлози