.

.

beibehang Обичај mural Зелена Шума Дневна соба Позадина 3d Хартија Ѕид de papel parede Позадина Ѕид Хартија се Тркалаат papier peint

beibehang Обичај mural Зелена Шума Дневна соба Позадина 3d Хартија Ѕид de papel parede Позадина Ѕид Хартија се Тркалаат papier

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Не ѕидот налепници. Купувачот цел различна количина. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.

За производот

Димензии:
Custom sizes
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Пастирски

Слични предлози