.

.

beibehang Менхетен 3d de papel paede КТВ ориз вино кафе тема ѕид хартија улиците на Њујорк 3d mural позадина контакт хартија

beibehang Менхетен 3d de papel paede КТВ ориз вино кафе тема ѕид хартија улиците на Њујорк 3d mural позадина контакт хартија

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. (ширина и висина) . Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Не ролни. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Ширина и висина. Материјалот е многу силна. Не позадина ролни.76m2 заокружување . Не 10m L и 0.
1 s quare метар = 1pcs. ѕидот mural. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување
Products Video
Опис На Производот
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови.8 m Висина = 1. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бојата е многу добар. Не големина информации. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). 3 : Пополнете ги деталите .

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Шема:
лист
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба

Слични предлози