.

.

beibehang 3D погоден за носене ПВЦ подни бистра вода езерцето крап тоалет и бања спалната соба 3d кат de papel parede 3d став sala atacado

beibehang 3D погоден за носене ПВЦ подни бистра вода езерцето крап тоалет и бања спалната соба 3d кат de papel parede 3d став

DEN 930.00
DEN 1824.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Количина : 1m2 = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2m2 = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 м2 = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 m2 = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5m2 = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6m2 = 300cm (W) x 200 (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7m2 = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8m2 = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9m2 = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 m2 = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12m2 = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 м2 = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Материјал :
Материјал :
Инсталација Совети :
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Пополнете ги деталите*Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : .Русија клиент бара целосно име и презиме. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.ве молиме да ни каже.
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.76m2 заокружување . Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
Купувачите мора да се прочита : подот mural позадина цена : $ / метар квадратен. Материјалот е многу силна. Поднесете вашата цел Плаќања на OK совет : .
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
14487111
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Медитеранот

Слични предлози