.

.

beibehang 3D погоден за носене ПВЦ Подни 3D Океанот Светот Тротоарите de papel parede 3d став sala atacado тапети за ѕидови 3 d

beibehang 3D погоден за носене ПВЦ Подни 3D Океанот Светот Тротоарите de papel parede 3d став sala atacado тапети за ѕидови 3

DEN 930.00
DEN 1824.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Купувачите мора да се прочита : подот mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Бојата е многу добар. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Не $ / ролни. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
14192841
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Медитеранот

Слични предлози