.

.

beibehang цвет 3d фото позадина мурали цвет модерен стил waterpoof за тв позадина дома декор papel pintado papier peint

beibehang цвет 3d фото позадина мурали цвет модерен стил waterpoof за тв позадина дома декор papel pintado papier peint

DEN 710.00
DEN 1392.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Димензии:
Други
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
costom големини
Стил:
Пастирски

Слични предлози