.

.

beibehang Обичај фото позадина кат сликарство поставено на морето светот делфин 3D стерео de papel parede

beibehang Обичај фото позадина кат сликарство поставено на морето светот делфин 3D стерео de papel parede

DEN 930.00
DEN 1824.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


Купувачот мора да ги прочитате :
кат mural позадина цена : $ / метар квадратен. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. 2m2=2 парчиња.Треба да се цел Количество : 5 ЧПП : купувачи наредено да ја напуштат. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
16309098
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини

Слични предлози