.

.

beibehang Големи Сопствена Позадина Златен Накит Дијамант Црвена Роза Дневна Соба и Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Декоративни Сликарство

beibehang Големи Сопствена Позадина Златен Накит Дијамант Црвена Роза Дневна Соба и Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид

DEN 724.00
DEN 1248.00
-42 %

Износ
Во продавницата.

Купувачот цел различна количина.Благодарам u така многу. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . Со иста позадина ролни.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот .76m2 заокружување . Не 10m L и 0.

За производот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
луо:
15666796

Слични предлози