.

.

beibehang Кинеската Култура Камен Винил Задебелување бела тула позадина за ѕид за ТВ позадина 3D ѕид хартија се тркалаат de Papel parede

beibehang Кинеската Култура Камен Винил Задебелување бела тула позадина за ѕид за ТВ позадина 3D ѕид хартија се тркалаат de Papel

DEN 1954.00
DEN 2832.00
-31 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : ПВЦ
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓wihte↓↓↓
↓↓↓кафе ↓↓↓
Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Испорака
Предмети ќе бидат означени како "Подарок" и испорачани од страна на кина пост.
Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти.
Во суштина, тоа ќе се 10-30 дена за да добие пакет.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни.
Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.
Ние не сме Одговорни за вашите Царина.
За нас
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.
Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Контактирајте со нас
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни.
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. Ние работиме 7 дена недели.
Позадина на ЛОГОТО екранот

За производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
ming jia
Големина:
било која големина

Слични предлози