.

.

beibehang de papel parede 3D обичај фото ѕид mural 3d тапети за ѕидови 3d Кран Паѓа природна убавина пејзаж 3d позадина

beibehang de papel parede 3D обичај фото ѕид mural 3d тапети за ѕидови 3d Кран Паѓа природна убавина пејзаж 3d позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Не големина информации.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Не 10m L и 0. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). ве молиме да ни каже.

За производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
1 квадратен метар
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Пастирски

Слични предлози