.

.

beibehang papel parede Луксузни Модни Дамаск 3D Позадина Не-плетени Стерео Позадини Mural Ѕид Decals de Papel Parede 3D

beibehang papel parede Луксузни Модни Дамаск 3D Позадина Не-плетени Стерео Позадини Mural Ѕид Decals de Papel Parede 3D

DEN 1753.00
DEN 3023.04
-42 %

Износ
Во продавницата.

Материјал : Не-Плетени Метрички големина : 10m(должина)*0.53 m(ширина)=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft(должина)*1.738 ft(ширина)=57.05 квадратни метри Боја : 5 бои, S1100 Портокал,S1101 Светло Зелена,S1102 Светло Сива,S1103 Бургундија,S1104 Црна ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид :
1,Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
2,Позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
3,Pleae купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека позадини доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
1.Морнарско Сина ↓↓↓
2.Беж↓↓↓
3.Светло Зелена ↓↓↓
4.Кремасто Бела ↓↓↓
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентите 's satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.
Позадина на ЛОГОТО екранот

За производот

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Свадба Куќа
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози