.

.

Beibehang Ретро шарени позадина Медитеранот сина стил дневна соба облека продавница, салон за убавина, носталгични дрво 3d позадина

Beibehang Ретро шарени позадина Медитеранот сина стил дневна соба облека продавница, салон за убавина, носталгични дрво 3d позадина

DEN 1493.00
DEN 1756.80
-15 %

Износ
Во продавницата.

Материјал : Не-плетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft (Должина) * 1.738 ft (ширина) = 57.05 квадратни метри позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид на : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. цел доволни количини на време за да се избегне боја разлика од различни серија. wallpaper кои добиваат би можеле да имаат некои брчки на тоа, или и двете цели, но не и ефектот на потрага по лепење на ѕидот.
Бојата 1 ↓↓
Боја 2 ↓↓
Боја 3 ↓↓
Боја 5 ↓↓
плаќање Можеме да го прифатиме western union, moneybooker, кредитна картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер. Пратката Предмети ќе бидат означени како "Подарок" и се испраќаат од кина. Објектот ќе се испрати во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. Во суштина, тоа ќе се 10-30 дена да добиете пакет. Ве молиме не 't остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте ' t примен објект во 30 дена, најдобро е да ги споделите со нас проблемот со испраќање на порака, ние ќе го поправам и да бидат задоволни. Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака. Ако не 't сакаат да се чека толку долго, ве молиме да обрнете Express надомест или не ' t купат. Ние не сме одговорни за царина.
Кои сме ние Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни помогне да продолжи да се обезбеди овие големи предмети, оставајќи ги сите позитивни и "совршен" рејтинг кога ќе ја напуштат повратни информации. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. Гаранција За Квалитет! контактирајте со нас ве Молам не 't остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте ' t примен објект во 30 дена, најдобро е да ги споделите со нас проблемот со испраќање на порака, ние ќе го поправам и да бидат задоволни. Ако имате прашања, се однесува на, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. Ние работат седум дена во неделата.
Позадина на ЛОГОТО екранот

За производот

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
8
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Медитеранот

Слични предлози