.

.

beibehang 3d позадина минималистички спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина КТВ ѕид хартија ленти апстракт mural позадина papel parede

beibehang 3d позадина минималистички спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина КТВ ѕид хартија ленти апстракт mural позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Ширина и висина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.
1 s quare метар = 1pcs. (ширина и висина) . Не постер. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. 2 s quare метар =2 парчиња. Не 10m L и 0. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. 3 s quare метар =3pcs . 3 : Пополнете ги деталите . Купувачот цел различна количина. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба

Слични предлози